Spritz, Americano, Negroni zonder alcohol

🔥 GRATIS LEVERING vanaf 99€

onder voorwaarden**

Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés

Boek uw
KALENDER 2025

ADVENT & NA HET BAKKEN

Lyre's Classico 0% alcoholvrij 🥂 Sanzalc, de kelder zonder alcohol en zonder complexen

Lyre's Classico 0% alcoholvrij

14,50 €12,50 €
16,67 €/l
Nona Spritz 70cl zonder alcohol Sanzalc, alcoholvrije kelder voor ongeremde volwassenen

Nona Spritz 70cl zonder alcohol

29,90 €
42,71 €/l
Lyre's Classico Premix zonder alcohol🥂 Sanzalc, de kelder zonder alcohol en zonder complexen

Lyre's Classico Premix zonder alcohol

2,99 €
11,96 €/l
Maïa Vlierbloesemaperitief zonder alcohol 0,0% - Sanzalc, alcoholvrije kelder voor ongeremde volwassenen

Maïa Vlierbloesemaperitief zonder alcohol 0,0%

28,90 €25,90 €
37,00 €/l
VRMH N°1 Alcoholvrije sterke drank van JNPR

VRMH N°1 Alcoholvrije sterke drank van JNPR

28,90 €
41,29 €/l
Hangende tuinen - Bittere sinaasappel en rozemarijn - 70 cl

Hangende tuinen - Bittere sinaasappel en rozemarijn - 70 cl

34,95 €29,95 €
42,79 €/l
SPRZ N°1 Alcoholvrije Spritz van JNPR

SPRZ N°1 Alcoholvrije Spritz van JNPR

26,00 €
37,14 €/l
Hangende Tuinen - Bittere Sinaasappel & Rozemarijn - 20 cl

Hangende Tuinen - Bittere Sinaasappel & Rozemarijn - 20 cl

17,90 €14,95 €
74,75 €/l
Jardins d'Eden - Vijgen & Rode Vruchten - 70 cl

Jardins d'Eden - Vijgen & Rode Vruchten - 70 cl

34,95 €29,95 €
42,79 €/l
Solar Gardens - Gember & Abrikoos - 70 cl

Solar Gardens - Gember & Abrikoos - 70 cl

34,95 €29,95 €
42,79 €/l
Solar Gardens - Gember & Abrikoos - 20 cl

Solar Gardens - Gember & Abrikoos - 20 cl

17,90 €14,95 €
74,75 €/l
Lyre's Classico Rosé alcoholvrij 0,0%

Lyre's Classico Rosé alcoholvrij 0,0%

18,50 €14,90 €
19,87 €/l

Italian Spritz, St Germain Spritz, Americano of Negroni… Ontdek de bitterzoete smaken van Italië in deze fantastische selectie, gegarandeerd katervrij!