🏆 Bestsellers

🔥 GRATIS LEVERING vanaf 99€

onder voorwaarden**

Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés Calendrier de l'Avent et de l'Après sans alcool Sanzalc, cave sans alcool pour adultes décomplexés

Boek uw
KALENDER 2025

ADVENT & NA HET BAKKEN

Maïa Vlierbloesemaperitief zonder alcohol 0,0% - Sanzalc, alcoholvrije kelder voor ongeremde volwassenen

Maïa Vlierbloesemaperitief zonder alcohol 0,0%

28,90 €25,90 €
37,00 €/l
Nolow Ginger zonder alcohol nr. 7

Nolow Ginger zonder alcohol nr. 7

28,90 €
41,29 €/l
Gimber N°1 Origineel 700 ml zonder alcohol

Gimber N°1 Origineel 700 ml zonder alcohol

33,90 €29,95 €
42,79 €/l
Gimber N°3 Lelie 200 ml zonder alcohol

Gimber N°3 Lelie 200 ml zonder alcohol

13,90 €12,95 €
64,75 €/l
Gimber N°2 Brut BIO 700 ml zonder alcohol

Gimber N°2 Brut BIO 700 ml zonder alcohol

33,90 €29,95 €
42,79 €/l
Gimber N°1 Origineel 200 ml zonder alcohol

Gimber N°1 Origineel 200 ml zonder alcohol

13,90 €12,95 €
64,75 €/l
Gimber N°2 Brut 200 ml zonder alcohol

Gimber N°2 Brut 200 ml zonder alcohol

13,90 €12,95 €
64,75 €/l
Citroenbubbels Bergamot & Rozemarijn Jardins - 75 cl

Citroenbubbels Bergamot & Rozemarijn Jardins - 75 cl

13,50 €12,95 €
17,27 €/l
Roos & Gember Bubbels Jardins - 75 cl

Roos & Gember Bubbels Jardins - 75 cl

13,50 €12,95 €
17,27 €/l
Gimber N°3 Lelie 700 ml zonder alcohol

Gimber N°3 Lelie 700 ml zonder alcohol

33,90 €29,95 €
42,79 €/l
Sprankelende rosé Granith

Sprankelende rosé Granith

14,00 €
18,67 €/l
FOCUS CAFÉ energiedrank: Ashwagandha & Reishi - Drink Kaffi
Vendu par 4

FOCUS CAFÉ energiedrank: Ashwagandha & Reishi - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
BOOST CAFÉ energiedrank: Maca & Ginseng - Drink Kaffi
Vendu par 4

BOOST CAFÉ energiedrank: Maca & Ginseng - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
BOOST CHICORY energiedrank: Maca & Ginseng - Drink Kaffi
Vendu par 4

BOOST CHICORY energiedrank: Maca & Ginseng - Drink Kaffi

4,40 €3,30 €
13,20 €/l
CALDA, de alcoholvrije amberdrank - Alcoholvrije gourmetdrank van Tempera

CALDA, de alcoholvrije amberdrank - Alcoholvrije gourmetdrank van Tempera

19,90 €18,90 €
25,20 €/l
Twaalf Abrikoos & Zaatar zonder alcohol en zonder toegevoegde suiker
Vendu par 4

Twaalf Abrikoos & Zaatar zonder alcohol en zonder toegevoegde suiker

3,50 €
14,00 €/l
NIVERS N°11 - Gegrild en gekookt

NIVERS N°11 - Gegrild en gekookt

22,00 €19,90 €
26,53 €/l
NIVERS N°02 - Kruidachtig en poederachtig

NIVERS N°02 - Kruidachtig en poederachtig

22,00 €18,90 €
25,20 €/l
NIVERS N°05 - Bloemen en citrus

NIVERS N°05 - Bloemen en citrus

22,00 €19,90 €
26,53 €/l